Hodowle krewetek

HODOWLA 3 (PRO'S FACTORY), JAPONIA
Nowa hodowla krewetek PRO'S FACTORY, która powstała na przełomie 2012/2013r. Jest to najnowocześniejsza hodowla marki BANIBACHI i najnowocześniejsza hodowla na świecie, która ze względu na automatyzację i zaawansowanie techniczne przyjęła status fabryki. W jej wnętrzu znajduje się ponad 400 zbiorników o pojemności znacznie przekraczającej 100l, a do jej uruchomienia potrzebna była kontenerowa ilość podłoża. Hodowla ta jak wszystkie pozostałe jest w pełni prowadzona na podłożu BLACK SOIL.

 

HODOWLA 2, JAPONIA
Druga hodowla krewetek w środku miasta, połączona z niewielkim sklepem. Każdy zainteresowany krewetkomaniak może odwiedzić to fascynujące miejsce i podziwiać rozmaite krewetki PRL i PBL w rożnych gradacjach, a także krewetki „SPECIAL” grade i odmiany uzyskiwane przez hodowle BENIBACHI, które ze względu na rozmaitość barw i wzorów nie są sklasyfikowane. Hodowla ta także jest w pełni prowadzona na podłożu BLACK SOIL.

 

 

HODOWLA 1, JAPONIA
Jedna z pierwszych profesjonalnych hodowli marki BENIBACHI w Japonii z 2000r. Prowadzona w pełni na podłożu BLACK SOIL. Pełniła także funkcję ówczesnego Showroomu. Zapoczątkowała ona proces tworzenia wyjątkowych i oszałamiających krewetek, a także rozwój tego wspaniałego hobby jakim są krewetki akwariowe i ich pielęgnacja. Od roku 2003r. krewetki CRS są tu selektywnie rozmnażane i selekcjonowane dla najlepszych kolorów i unikalnych wzorów.