Ciekawostki

Pokarmy stworzone przez BENIBACHI osiągnęły status TOP. Wszystko zaczyna się od specjalnie przygotowa- nej struktury gleby z gór- skim humusem, chitozanem i enzymami na farmie wa- rzyw BENIBACHI

GoldenFood.jpg
GoldenFood.jpg GoldenFood2.jpg GoldenFood3.jpg GoldenFood4.jpg GoldenFood5.jpg
GOLDEN FOOD 30g

PODSTAWOWY POKARM DLA TIGERÓW

Specjalny pokarm dla wysokich odmian krewetek tygrysich jak golden eye blue tiger shrimps, black kingkong itd.

 


BENIBACHI GOLDEN FOOD to podstawowy pokarm specjalnie zaprojektowany dla wysokich odmian krewetek takich jak „Golden Eye Tiger Shrimp”, „Black Kingkong” i innych. Krewetki te wymagają odmiennych warunków wodnych niż krewetki CRS, dlatego ich bazowa dieta także musi być inna, aby wysokie odmiany Tiger mogły rozwinąć swój potencjał. Pokarm poprawia wzrost krewetek i pogłębia ich kolor. Ponad to jest przez nie bardzo chętnie spożywany. Może być jedzony także przez inne krewetki. Optymalne efekty hodowli Tiger można uzyskać wzbogacając dietę podstawową GOLDEN FOOD za pomocą dodatkowego pokarmu mineralnego GOLDEN MINERAL FOOD. Zaleca się także podawanie zamiennie z organicznymi pokarmami bez pestycydów Benibachi Kale i Dry Spinach.


SKŁADNIKI

Specjalna mieszanka naturalnych składników, uwzględniająca podstawowe potrzeby krewetek Tiger i odmian ...


SPOSÓB UŻYCIA

Powinien być podawany w ilości jaką krewetki są w stanie zjeść w jeden dzień. Może być podawany innym krewetkom. Przechowywać należy go w lodówce, w przypadku długiego przechowywania należy zamrozić. Ważne jest aby krewetki spożywały tylko pokarmy wartościowe, bez przekarmiania.


UWAGA
Pokarmy Benibachi są wykonane z najwyzszą pieczołowitością, z najwyższej klasy naturalnych surowców i ekologicznych warzyw pochodzących z farmy warzywnej Benibachi.


Pokarm 100% wolny od chemikaliów, pestycydów i konserwantów.

 

GoldenFoodKrewetka1.jpg GoldenFoodKrewetka2.jpg GoldenFoodKrewetka3.jpg GoldenFoodKrewetka4.jpg GoldenFoodKrewetka5.jpg GoldenFoodKrewetka6.jpg

< Wróć