Ciekawostki

Pokarmy stworzone przez BENIBACHI osiągnęły status TOP. Wszystko zaczyna się od specjalnie przygotowa- nej struktury gleby z gór- skim humusem, chitozanem i enzymami na farmie wa- rzyw BENIBACHI

Dostawa i promocja podłoża BLACK SOIL
01-06-2013

Nasze podłoże BLACK SOIL zdobyło już sobie renomę na Polskim rynku i zostało docenione przez setki krewetkomaniaków i hodowców. Wszystkie opisane właściwości podłoża zostały potwierdzone! Dla osób które nie miały okazji się przekonać o jakości naszego podłoża zorganizowaliśmy specjalną promocję. Od miesiąca czerwca BLACK SOIL NORMAL 5kg (6L) będzie dostępne w sklepach partnerskich w bardzo, ale to bardzo atrakcyjnej cenie 69zł. Zapraszamy wszystkich pozytywnie zakręconych krewetkomaniaków do zabawy i krewetkowego szaleństwa razem z nami :)

  

Na początku tego roku otworzyliśmy morski kanał dostaw produktów BENIBACHI, co zaowocowało w czerwcu nową dostawą świeżego podłoża BLACK SOIL w znacznej ilości dziewięciu ton. Przy okazji zamówienia otrzymaliśmy wypełnienie w postaci gazet, jednak nie sposób ich przeczytać :)

  

 

 

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia nowych wydarzeń w świecie BENIBACHI ...

< Wróć