BENIBACHI na targach ZOOBOTANICA 2012r.
01-01-2013

Pod koniec roku 2012r mieliśmy okazję zaprezentować część naszych produktów na targach zoologicznych Zoobotanica we Wrocławiu. Ponadto uczestniczyliśmy w mistrzostwach krewetek jako sponsor. Na targi przygotowaliśmy jeden zbiornik na podłożu BLACK SOIL i innych produktach BENIBACHI, dzięki czemu woda już po kilkunastu godzinach była krystalicznie czysta. Krewetki i mchy udostępnił nam pozytywnie zakręcony Michał Maciejewicz z pobliskiej hodowli AQUAGARDERN, dzięki czemu dotarły one na targi całe i zdrowe w te upalne dni. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

 

PRZYGOTOWANIE ZBIORNIKA
Pierwszego dnia zbiornik Opti-White został zasypany podłożem BLACK SOIL i już po kilku godzinach woda była niemal wyklarowana, wolna od drobin i pyłu. Krewetki na podłożu i starej wodzie od razu poczuły się jak w domu i przystąpiły do jedzenia pokarmu.

 

OSTATECZNE KLAROWANIE
Drugiego dnia rano woda w krewetkarium była krystalicznie czysta i przejrzysta. BLACK SOIL zaabsorbował wszelkie zanieczyszczenia wizualne, a także ustanowił idealne warunki wodne, dzięki czemu pełne stado krewetek przez cały dzień cieszyło nasze oczy bawiąc się i jedząc na pierwszym planie. Krewetki przed zatonięciem były ubezpieczane przez dwóch wykwalifikowanych nurków z naszej załogi :)

 

MY i STANOWISKO
Trzeciego, ostatniego dnia krewetki także miały się wspaniale i swoją wysoką aktywnością zachęcały widzów do oglądania. Targi dobiegały powoli końca, udane mistrzostwa krewetek także.


Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia nowych wydarzeń w świecie BENIBACHI ...

< Wróć