BeeStrong.jpg
BeeStrong.jpg BeeStrong2.jpg BeeStrong3.jpg BeeStrong4.jpg
BEE STRONG 30g

POPRAWIA JAKOŚĆ PANCERZA

Suplement kompleksowo dbający o koloryt, gęstość i jakość pancerza u CRS

  

Zachwycasz się krewetkami, które wyglądają jak malowane? Jest to wynik odpowiedniej, naturalnej suplementacji.

 

 

BENIBACHI BEE STRONG to suplement bogaty w składniki tylko i wyłącznie naturalnego pochodzenia jak pancerze czerwonych krewetek i krabów, które sprawiają, że pancerz naszych krewetek jest zagęszczony i twardy, wygląda jak "malowany". Pośrednio użyta astaksantyna i dodatki nadają pancerzowi głęboki, piękny i intensywny kolor o ponadprzeciętnym połysku. Koloryt przy regularnym używaniu robi się coraz głębszy i można zaobserwować, iż krewetka się mieni(zmienia odcień i kolor) w rożnych pozycjach, co jest skutkiem głębokiego nasycenia pancerza naturalnym barwnikiem. Taki efekt można uzyskać stopniowo. Szereg specjalnych enzymów pomaga wykorzystać maksymalnie wszystkie składniki produktu i osiągnąć szybsze rezultaty. BEE STRONG jest niezastąpiony w swojej klasie i dość ekonomiczny. Ponad to BEE STRONG przyczynia się do poprawy procesu zrzucania pancerza u krewetek.

  

SKŁAD

pancerz z czerwonych krewetek, pancerz z krabów, astaksantyna z naturalnych produktów, wapń, enzymy, inne dodatki

 

ZALECENIA DO UŻYCIA

  • Potrząśnij przed użyciem.
  • Podawaj w momencie karmienia, raz w tygodniu.
  • Niewielką dawkę, około 1 łyżeczki BEE STRONG dobrze wymieszaj w przygotowanym naczyniu z wodą z krewetkarium i dodaj do zbiornika.
  • W komplecie łyżeczka do wygodnej suplementacji.

 

BeeStrongKrewetka1.jpg BeeStrongKrewetka2.jpg BeeStrongKrewetka3.jpg BeeStrongKrewetka4.jpg BeeStrongKrewetka5.jpg BeeStrongKrewetka6.jpg BeeStrongKrewetka7.jpg BeeStrongKrewetka8.jpg BeeStrongKrewetka9.jpg BeeStrongKrewetka10.jpg BeeStrongKrewetka11.jpg BeeStrongKrewetka12.jpg

< Wróć